Sammen i kampen mot Covid-19

Vi og alle vår avdelinger følger nøye med på situasjonen rundt korona-viruset tett.Basert på gjeldende anbefalinger på nasjonalt og lokalt nivå iverksetter vi kontinuerlig tiltak for å begrense smitte og ivareta sikker handel for våre kunder og ansatte.

Under følger noen tiltak. Men vi ber deg alltid ta kontakt med din lokale avdelingfor oppdatert informasjon om mulig gjennomføring av trygg optimalisering.

Hva vi gjør:

– Vi booker kun en og en bil om gangen.
– Kontantløs betaling.
– Kontaktløs samhandling.
– Hyppig desinfisering av utstyr og kontaktflater.
– Våre teknikere bruker engangshansker og setetrekk.
– Vi møter deg med ett smil, og ikke håndhilsing.
– Vi benytter ansiktsmaske hvor påkrevd

Hva du gjør:

– Ta kontakt på forhånd via tlf, epost eller våre Facebook sider.
– Ved oppmøte vask hendene eller benytt desinfiseringsmiddel.
– Hold god avstand til andre mennesker.
– Host i albuen eller papir.
– Unngå håndhilsing.
– Bruk ansiktsmaske hvor påkrevd.
– Har du symptomer eller er i karantene/isolasjon? Hold deg hjemme.
Ta kontakt så booker vi en ny time, eller finner en annen løsning.

Våre avdelinger

Hovedkontor / avd. Trondheim:
Kvenildstrøa 2A, 7093 Tiller
trondheim@optituning.no

Avdeling Alta: mobil enhet
alta@optituning.no

Avdeling Bergen: Filial + mobil enhet
Steinestøvegen 175, 5131 Nyborg
bergen@optituning.no

Avdeling Finnmark: Filial + mobil enhet
Tanafjordveien 1516, 9845 Tana
finnmark@optituning.no

Avdeling Førde: Filial
Øyrane
1, 6800 Førde
forde@optituning.no

Avdeling Hallingdal: Mobil enhet
hallingdal@optituning.no

Avdeling Hedmark: Mobil enhet
hedmark@optituning.no

Avdeling Helgeland: Mobil enhet
helgeland@optituning.no

Avdeling Jæren: Mobil enhet
jaren@optituning.no

Avdeling Møre og Romsdal: Filial + mobil enhet
Indre Harøyvegen 16, 6430 Bud
bud@optituning.no

Avdeling Nord: Filial + mobil enhet
Storgata 79, 9406 Harstad
nord@optituning.no

Avdeling Orkland: Mobil enhet
orkland@optituning.no

Avdeling Sør: Mobil enhet
rc@optituning.no

Avdeling Telemark: Mobil enhet
telemark@optituning.no

Avdeling Trøndelag: Mobile enheter
trondelag@optituning.no

Avdeling Øst: Filial +  mobile enheter
ost@optituning.no